S.S.S

Merakınızı giderecek
bazı sorular

Sorular & Cevaplar

  • E-Ticaret Danışmanlığı Almalı Mıyım ?

    E-ticaret günümüzün vazgeçilmez parçalarından birisi olmuştur. Neredeyse herşey internetten alınabilir hale gelmiştir. Bu sebeble internetteki diğer satıcılarla da rekabet halindesiniz. Ürün görselleriyle ürün açıklamalarıyla ve sitenizin kullanılabilirliğiyle bir adım öne geçmelisiniz ki satış yapabilin. Bu durumda MR yazılım olarak tecrübeli e-ticaret danışmanlarımızla sizlere destek vermekteyiz. Hatalı açılan ürünler eksik görseller gibi bir çok alanda size destek verip satışlarınızı arttırmaktayız.

  • Özel Yazılım Nedir ?

    Özel yazılım tamamen firma içindeki ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırlanan yazılımlardır. Örneğin firmanızdaki pazarlama biriminin kendi arasında belge alışverişi yapabildiği yad amüşteri notlarını girdiği bir yazılım özel yazılımdır. Muhasebe programlarınıza entegre çalışan rapor yazılımları birer özel yazılımdır. Sizin için üretilmiş ve şirket ihtiyaçlarınızı gidermesi ile bir çok sorunu ortadan kaldırmaktadır. Özel yazılımlar tüm süreci hızlandırmaya yönelik çalışmalardır.

  • Neden Web Sitesi Sahibi Olmalıyım ?

    Web siteleri sadece firma bilgilerinizin görsellerin yer aldığı basit yapılar değildir. Online olarak bulunabilmenizi sağlayan en önemli şey kaliteli bir web sitesine sahip olmanızdır.Günümüz dünyasında en küçük sorunlarda bile internetten çözüm ararken birçok firmada sizi internetten arayacaktır. Ön sıralarda ve kaliteli bir web siteniz yoksa yeni müşteride kazanamazsınız. MR Yazılım olarak "müşteri getiren web sitesi yapıyoruz"  mottosuyla işlerimizi teslim ediyoruz.

Daha fazla soruların varsa
dinlemek isteriz.